Kancelaria prawna PRW Legal

PRW Legal jest profesjonalną kancelarią prawną, która zapewnia polskim i międzynarodowym firmom wszechstronne wsparcie w obszarach prawa istotnych dla biznesu.  Kancelaria powstała w 1993 roku w Warszawie z inicjatywy radcy prawnego dr Pawła R. Wiącka.

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, adwokaci i doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym zarówno na rynku polskim jak i w obrocie międzynarodowym. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa prawnego, oparte na warsztacie prawniczym najwyższej jakości, zindywidualizowanym podejściu do Klienta i jego problemów oraz wzajemnym zaufaniu.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych oraz w zakresie sporów sądowych i arbitrażowych. Do naszych Klientów należą polscy i zagraniczni przedsiębiorcy, jak również jednostki sektora publicznego.

Kancelaria prowadzi swoją działalność na terytorium całego kraju, a dzięki współpracy z zagranicznymi firmami prawniczymi zapewniamy również obsługę prawną przedsięwzięć o charakterze międzynarodowym.

Zapraszamy do współpracy.